Proceeding: Odzież i obuwie sportowe

Agnieszka Strzechowska vel Strzeszewska
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi Department: Wydział Gospodarki Materiałowo- Technicznej
Deadlines:
Posted : 24-02-2020 10:57:00
Placing offers: 27-02-2020 13:00:00
Opening offers : -
Tryb: Zapytanie ofertowe
Kind: Supply

Requirements and specifications

1. Termin realizacji zamówienia 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
2. Termin ważności oferty minimum 30 dni
3. Wszelkie koszty związane z realizacja zamówienia w tym koszt transportu / przesyłki leżą po stronie wykonawcy.
4. Koszty związane z wniesieniem asortymentu o dużych gabarytach  oraz ich montażem leżą po stronie wykonawcy.
5. Płatność – przelew z odroczonym terminem płatności 30 dni od dostarczenia towaru wraz z fakturą pod wskazany przez zamawiającego adres.
6. Zamówienia odbywają się wyłącznie za pomocą platformy zakupowej na stronie https://platformazakupowa.pl/.
7. W przypadku dostarczenia towaru niezgodnego z opisem zamieszczonym na platformie zakupowej zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zwrotu na koszt wykonawcy.
8. Wykonawca gwarantuje, że produkt jest nowy,  I gatunku, fabrycznie zapakowany i wolny od wad.
9. Przeprowadzone postępowanie nie musi zakończyć się wyborem dostawcy.
10. Zastrzegamy sobie prawo do częściowego realizowania zamówienia.
11. Towar kupowany jest dla instytucji – wymagana gwarancja min. 24 miesiące licząc od dnia zakupu z zastrzeżeniem, że jeżeli okres gwarancji udzielonej przez producenta danego produktu jest dłuższy, to obowiązuje dłuższy okres gwarancji.
12. Towar musi posiadać termin ważności min. 24 miesiące od dnia zakupu przez Zamawiającego (dot. artykułów, które występują z okresem ważności)
13. Kryterium oceny najniższa cena oraz termin dostawy.
14. Dostawca, który niejednokrotnie nie wywiązał się z oferty ( terminowość dostaw , zgodność faktury z zamówieniem itp.) nie będzie brany pod uwagę w postępowaniu.
15. Dostawy odbywają się w godzinach od 8:30 – 15:30 

W razie pytań proszę o kontakt:
Agnieszka Strzechowska vel Strzeszewska
Tel. 42 66532 55 lub 693 997 221, w  godz.8:30 do 15:30
agnieszka.strzechowskavelstrzeszewska@ld.policja.gov.pl

Attachments

NAME EXTENSION SIZE (kB) DATE CREATED PUBLICATED BY SOURCE DOWNLOAD
RODO.pdf pdf 269.77 2020-02-24 10:57:00 Agnieszka Strzechowska vel Strzeszewska Criterium

Announcements

Buyer has not posted additional messages ...

Subject of the request

Lp Name Description and attachments Quantity
/ Unit
Net price / Unit Vat Gross price / Unit Currency Delivery address Attach
file
1 Bluza dresowa Bluza dresowa - specyfikacja: - w całości rozpinana, - dwie zapinane kieszenie na przodzie, - wysoki kołnierz chroniący przed wiatrem, - ściągacze przy rękawach oraz na dole bluzy dla lepszego dopasowania, - w kolorze granatowym lub grafitowym. Kolor i rozmiar zostanie podany po wyłonieniu wykonawcy, rozmiar i kolor nie może mieć wpływu na cenę. UWAGA !!! Prosimy o dołączenie zdjęcia poglądowego proponowanego produktu. 11 pc. Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi (III)
ul. Stokowska 21/25
92-104, Łódź
(0)
2 Spodnie dresowe Spodnie dresowe - specyfikacja: - zwężane nogawki, - na dole wszyte zamki, - elastyczna wstawka na wysokości kolan, - dwie zapinane kieszenie, w pasie szeroki ściągacz oraz sznurek do swobodnej regulacji, - w kolorze granatowym lub grafitowym. Kolor i rozmiar zostanie podany po wyłonieniu wykonawcy, rozmiar i kolor nie może mieć wpływu na cenę. UWAGA !!! Prosimy o dołączenie zdjęcia poglądowego proponowanego produktu. 11 pc. - (0)
3 Koszulka sportowa Koszulka sportowa - specyfikacja: - dzianina o składzie: 44% nylon/36%poliester/20% bawełna (lub o zbliżonym składzie), - przeznaczenie: CrossFit, - oddychający materiał chroniący przed przegrzaniem w każdych warunkach, - zaokrąglony dekolt, - w kolorze niebieskim, granatowym lub grafitowym. Kolor i rozmiar zostanie podany po wyłonieniu wykonawcy, rozmiar i kolor nie może mieć wpływu na cenę. UWAGA !!! Prosimy o dołączenie zdjęcia poglądowego proponowanego produktu. 11 pc. - (0)
4 Spodenki sportowe męskie Spodenki sportowe męskie - specyfikacja: - tkanina o gładkim splocie: 87 % poliester/13% elastan (lub zbliżony skład), - przeznaczenie: trening każdego rodzaju, - materiał odprowadzający nadmiar potu, kieszenie z przodu, sznurki z blokadą, - długość wewnętrzna nogawki ok. 25,5 cm., - w kolorze granatowym lub czarnym. Kolor i rozmiar zostanie podany po wyłonieniu wykonawcy, rozmiar i kolor nie może mieć wpływu na cenę. UWAGA !!! Prosimy o dołączenie zdjęcia poglądowego proponowanego produktu. 10 pc. - (0)
5 Spodenki sportowe damskie Spodenki sportowe damskie - specyfikacja: - tkanina o składzie: 86% poliester/14% elastan (lub zbliżony skład), - przeznaczenie: trening każdego rodzaju, - materiał odprowadzający nadmiar potu, - wewnętrzne, kompresyjne szorty, - długość wewnętrzna nogawki ok. 7,5 cm., - w kolorze granatowym lub czarnym. Kolor i rozmiar zostanie podany po wyłonieniu wykonawcy, rozmiar i kolor nie może mieć wpływu na cenę. UWAGA !!! Prosimy o dołączenie zdjęcia poglądowego proponowanego produktu. 1 pc. - (0)
6 Buty sportowe Buty sportowe - specyfikacja: - przeznaczenie: CrossFit, - wzmacniana, przewiewna cholewka chroniąca stopę, - sprasowana podeszwa środkowa amortyzująca drgania powstające podczas uderzeń stóp o podłoże, - warstwa chroniąca palce, - uniesiony obcas, - w kolorze granatowym lub czarnym. Kolor i rozmiar zostanie podany po wyłonieniu wykonawcy, rozmiar i kolor nie może mieć wpływu na cenę. UWAGA !!! Prosimy o dołączenie zdjęcia poglądowego proponowanego produktu. 7 pc. - (0)
Currency rates NBP , EUR: 4.5792 PLN

Criteria and formal conditions

Lp Name Criterium weight Description and attachments Your suggestion or comment Attach file
1 Price 100% Offer value 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Warunki płatności - Przelew 30 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
3 Termin realizacji - .7 dni od otrzymania zamówienia. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
4 Dodatkowe koszty (koszty dostawy) - Wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu, po stronie wykonawcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
5 Polityka RODO - Przyjmuję do wiadomości i akceptuję zapisy klauzuli informacyjnej

RODO.pdf

(0)
Unlock the form

The number of page views - 154

Send a message